Kapadokya Balon Turu

  Kapadokya

Süre

65-75 Dakika
Genel Bakış

Misafirlerimizi bir gün öncesinde söylediğimiz saatte konakladıkları otelden konforlu araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz tarafından alınır ve balon turunu düzenlediğimiz firmanın ofisine getirilir.

Ofiste misafirlerimizin kayıt işlemleri tamamlanır, kayıt işlemleri sonrasında misafirlerimiz için özel hazırlanan ikramlardan atıştırırken balon pilotlarımız günlük hava kontrollerini yaparak uçuş için en uygun kalkış alanını belirler. 

Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra balon kalkış alanına doğru yolcularımızın transferi sağlanır.

Balonların uçuş sırasında irtifası 5 metre ile 1000 metre arasında değişebilmektedir.

Balonlar; Vadiler ve Kapadokya'nın ilginç kaya oluşumları arasında süzülürken yolcularımız bu eşsiz panaromik manzaralara şahit olurlar ve anı ölümsüzleştirirler.

Kapadokya semalarında ki eşsiz uçuş deneyimi ardından yer ekibimiz Kapadokya'da gelenek haline gelmiş alkolsüz şampanya patlatma gösterisinde bulunur ve misafirlerimize meyve suyu ve kek ikramlarında bulunurlar.

Uçuşa katılan tüm misafirlerimize isimlerine özel hazırlanan uçuş sertifikası verilir. Balon sepeti önünde çekilen hatıra fotoğraflarının ardından misafirlerimizin konakladıkları otele trasnferleri sağlanır.

Benzer Paketler

Yorum Ekle
Loading...

Hızlı Rezervasyon Talebi

+
-
+
-
TOPLAM

0 €

Rezervasyon Yap

Rezervasyon Yap